Держоператор тилу розповів про санкції проти недобросовісних постачальників.


За даними Укрінформу, лише 1% постачальників закупівельної агенції МОУ "Державний оператор тилу" потрапляють під обмежувальні заходи через порушення контрактів. Усього таких компаній станом на червень було сім.
«У нас справді низький відсоток невиконання контрактів... Якщо говорити про унікальні випадки застосування обмежувальних заходів, то це десь плюс-мінус 1%», - пояснив заступник голови комісії з реорганізації ДП МОУ "ДОТ" Дмитро Бігунець.
Серед причин, які можуть спричинити застосування обмежувальних заходів - невиконання контракту та постачання неякісної продукції або фальсифікату. У таких випадках компанії мають можливість погасити штрафні зобов'язання та прийняти антикорупційні зобов'язання для повернення до переліку постачальників.
За даними заступника голови комісії, лише дуже мала кількість постачальників Державного оператора тилу порушує контракти. Це свідчить про ефективність системи контролю та можливостей для компаній виправити свої помилки й повернутися до співпраці з урядом.
В Україні лише 1% постачальників мають проблеми з виконанням контрактів, які призводять до обмежувальних заходів з боку закупівельних агенцій. Це свідчить про ефективність контрольних механізмів та готовність компаній виправляти свої помилки для подальшої співпраці з урядом.
Читайте також
- Не з'явився за повісткою в ТЦК — як покарали мешканця Одещини
- Чи є на фронті нестача бійців — що кажуть у Генштабі
- Студент допоміг другу зі вступом заради відстрочки — вирок суду
- В Росії хочуть карати за передачу телефонного номера
- Солдат втік з бойового чергування — рішення суду
- Кримінальні справи проти КМДА — які найбільші втрати бюджету